Personāla atlase

PASTĀVĪGS DARBS

BIURO – tā ir vieta, kur kandidāti var atrast ne tikai pagaidu darbu, bet arī patstāvīgu. Pēc darba devēju pieprasījuma, veicam kvalificētu un nekvalificētu darbinieku un specialistu meklēšanu un atsali dažadās darba sfērās.

Mūsu atlases darbinieki ir praktikati dažādās darbības jomās, pateicoties kam tie var uzklausīt, saprast un piedāvāt vispiemērotāko vakanci kandidātam no visām pieejamajām.

Balstoties uz pieredzi un zināšanām, palīdzam sameklēt darbu un izvēlēties tādu vakanci, kas vislabāk būs piemērota kompetencei, prasmēm, vērtībām un kandidāta vēlmēm.

Sazinieties ar mums un mēs jums piedāvāsim darbu atbilstoši jūsu vēlmēm, kompetencei un vērtībām. Lai pieteiktos, lūdzu, nosūtiet mums savu CV (Curriculum Vitae), apmeklējiet BIURO ofisu vai vienkārši piezvaniet mums.

Jūsu Personas datu Pārzinis ir SIA "Biuro", juridiskās personas numurs 40103607661, adrese: Brīvības iela 97-3, Rīga, tel. +37129606371.

Lai uzzinātu vairāk par personas datiem, to apstrādi un Jūsu tiesībām, aicinām iepazīties ar mūsu Datu Aizsardzības Politiku.